Nacházíte se: Titulní stránka > O naší společnosti


O naší společnosti

Firma VaLom byla založena počátkem roku 1992. Od začátku svého vzniku se orientovala na prodej elektrického ručního nářadí zejména značky BOSCH. Kromě prodeje se zabývá i poradenstvím a hledáním nových technických řešení. Postupem času přibyly do sortimentu i jiné značky elektrického nářadí, jako například  METABO, MAKITA, NAREX A PROTOOL. Mimo tyto profesionální značky jsou v současné době v nabídce i značky určené pro širokou kutilskou veřejnost, například BLACK&DECKER, FERM, GÜDE.

 

Roku 2001 došlo k rozšíření firmy o specializovaný prodej zahradní techniky v nové prodejně, která je zaměřena nejen na zahradní, ale i lesní techniku a samozřejmě servis. Zde je nabízen kompletní sortiment značky STIHL, VIKING, STIGA a MTD.

 

Od roku 2006 byl zahájen i prodej motocyklů a skútrů značky YUKI. I tento druh zboží má v současné době řadu spokojených zákazníků. Doufáme, že i vy uvítáte  šíři naší nabídky zboží i servisních služeb.

Váš tým pracovníků firmy VaLom


 

Zákaznický účet

Nový zákazník Zapomněli jste své heslo?

Kontakt

412 530 330 - ruční nářadí
obchod@valom.cz
naradi@valom.cz

412 530 330 - zahradní tech.
zahrada@valom.cz
servis@valom.cz

O webu

Online je zde 288 lidí

Aktualizace: 21.01.22

Uživatel nepřihlášen | Košík 0,-

© 2008 EuropeMC, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, v případě zájmu o webové stránky pište na kancelář  | RS systém SHOPMC & eshop 2006 EUROPEMC